pmars.JPG (13148 bytes)

STRATEJİ ve PERFORMANS UZMANLARI

STRATEJİ ve PERFORMANS KAYNAKLARI

ATATÜRK : RADİKAL, HÜMANİST, POZİTİVİST (A: RH+)

21. YUZYILDA DUNYA OTOMOTIV SEKTORUNUN STRATEJIK KONUMU

MARS 2000 (Management-Automation-Research- Strategies for 2000)  sitesi, 21. Yüzyılın işletmecilik modellerini ve paradigmalarını araştırmak geliştirmek ve uygulamak amacı ile Doç. Dr. Kutlu MERİH tarafından kurulan ve geliştirilen bir serbest danışmanlık hizmetidir.   manag2.JPG (3299 bytes)
autom2.JPG (3096 bytes)
reserc2.JPG (2642 bytes)
strat2.JPG (2940 bytes)
Bütün dünyada işletmecilik paradigmatik bir değişim ve dönüşüm yaşamaktadır. Informatik yardımı ile hastane tipindeki basık network yapılı işletmeler  21.yüzyıl standart işletme modelini oluşturacak ve bu işletmelerde uzmanlaşmış insanlar ustaları ve liderleri etrafında kendilerine onur ve gurur veren amaçlara ulaşmak  için çalışacaklardır. Bu yeni yönetim yaklaşımı şu nada üstün performans gösteren çeşitli küresel kuruluşlar gözlenmektedir. Çeşitli isimlerle anılan bu yaklaşım MARS sitesinde; TOPLAM PERFORMANS YÖNETİMİ (TPM) olarak adlandırılacak ve gelişmeleri yakından izlenecektir.

İşletmeciliğin bu gelişmeye dönük yenilikleri ve aşamaları dikkatle izlenerek yönetim teknikleri, stratejik sektör analizleri siteyi izleyenlere sunulmaktadır.

Bu hizmete katkıda bulunabilecek her türlü bilgi, haber, yazı ve eleştiri   teşekkürle   karşılanacak ve bu sitede yayınlanacaktır. 

Yayınlanacak bütün yazılardaki görüşlerin yazarlarına ait olacağı ve  bir site görüşü anlamı taşımayacağı açıktır. 10.10.1998/01.02.2002

E-MAİLLERİNİZ İÇİN TIKLAYIN 

 

KMERIHGLW.jpg (2327 bytes)

eylemban2.jpg (1802 bytes)

kmerih.JPG (3209 bytes)

Management-Education-Research-Informatics-Humanities

Etkin Yönetim Liderlik Eğitim Merkezi

Management-Education-Research-Informatics for Health